Tek očkov

Kdo vabi: JZ SOCIO Celje – Večgeneracijski center in Projektna pisarna Celje Zdravo mesto

Kje bo potekalo: na igrišču IV. OŠ Celje, Dečkova cesta 60

Kdaj: 21.9.2024 od 9.45 dalje

Za koga je tek namenjen: za očke z otroki od 1 do 9 let , dogodek je namenjen celotni družini, očki tečejo z otroci, mamice in ostali člani navijajo in se družijo. Vsak udeleženec teka dobi majčko. Otroci z napisom Moj očka je … in očetje … Aktivirani očka. Najmlajše udeležence čakajo tudi medalje in manjša darilca.

Zaželeno je, da prijavo sporočite najkasneje do petka, 6.9.2024, zaradi priprave majic, na celje-zdravo-mesto@siol.net ali 03 492-59-40. O prevzemu majic boste obveščeni. Majice bo možno prevzeti par dni pred dogodkov v prostorih Projektne pisarne Celje Zdravo mesto, Kocenova ulica 8 ali na kraju dogodka.

Prispevek: 10 € / na družino ( za majice )

V prijavi napišite kdo ste, s kom se boste podali na tek ter konfekcijsko številko moške majice ( M, L, XL, 2XL ) in otroške majice ( 2-3, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 8-9 )